Пошук по сайту:

Суддю ООН Лідія Мугамбе засудили за рабоволодіння

Суддю ООН Лідія Мугамбе засудили за рабоволодіння
Суддю ООН Лідія Мугамбе засудили за рабоволодіння

Суддю ООН Лідію Мугамбе засудили за рабоволодіння та примус до праці. Вона обманом завезла жінку до Великої Британії та змушувала її працювати безкоштовно як домробітницю та няню для дітей.

Суд у Великій Британії визнав суддю ООН Лідію Мугамбе з Уганди винною у рабоволодінні, примусовій праці та змові з метою порушення імміграційного законодавства. Вона обманом завезла молоду жінку до Великої Британії та змушувала її безкоштовно працювати домробітницею й доглядати за дітьми. Про це повідомляє The Independent.

Мугамбе, яка також є суддею Вищого суду Уганди, була визнана винною за кількома пунктами обвинувачення судом Оксфорда. Її засудили за:

  • Сприяння незаконному в’їзду до Великої Британії з метою експлуатації

  • Примус до праці

  • Змову для порушення імміграційних правил

  • Залякування свідка

Як суддя ООН організувала експлуатацію жертви

Прокурор Керолайн Хогі під час судового процесу заявила: "Лідія Мугамбе експлуатувала та зловживала довірою своєї жертви, користуючись її незнанням прав на достойну оплату праці та вводячи в оману щодо мети поїздки до Великої Британії."

Присяжні погодилися з доводами обвинувачення, що Мугамбе діяла у змові із заступником верховного комісара Уганди Джоном Леонардом Мугервою. Він організував дипломатичну підтримку для в’їзду жінки до Великої Британії, а Мугамбе, у свою чергу, пообіцяла вплинути на суддю у справі, в якій був зацікавлений Мугерва.

Жертва відчувала себе ізольованою та беззахисною

Суд встановив, що суддя ООН прагнула отримати "служницю, яка полегшить їй життя за мінімальну ціну". Жертва розповіла, що почувалася "загнаною в кут і самотньою", оскільки її робочий графік був жорстко обмежений, а можливостей знайти оплачувану роботу в неї не було.

Читайте по темі: «Я тобі передав 1,1 мільйона після засідання»: як фігуранти корупційної справи судді ВСУ Князєва ділили хабарі

Заперечення Мугамбе та реакція громадськості

Лідія Мугамбе заперечувала всі обвинувачення, стверджуючи, що ніколи не змушувала жінку працювати безкоштовно та завжди ставилася до неї з "любов’ю, турботою і терпінням".

Однак суд визнав її дії сучасним рабоволодінням і ухвалив обвинувальний вирок. Скандал із суддею ООН викликав широкий резонанс у міжнародній спільноті та поставив під сумнів етичність і прозорість суддівського корпусу ООН.

Читайте по темі:

У США арештували суддю з Мілуокі за нібито перешкоджання імміграційній операції
ВРП звільнила з посади суддю, який виправдав п’яного водія за хабар у 2000 доларів
ВРП остаточно позбавила повноважень «суддю Майдану», який передавав $25 тисяч хабара в коробці з-під віскі
У місії ООН заявили про значне посилення російських ударів по містах України
Президент Латвії затвердив вихід країни з договору про заборону мін
Фенікс шахрайства: як Олександр Прочухан змінив ім’я, бізнес і статус — але не суть
Суддю Київського апеляційного суду звільнили Юрія Сливу за хабар від експрезидента «Мотор Січі»
Іран подав до суду ООН на Україну та інших постраждалих від збиття літака МАУ
Скандальний суддя Господарського суду Києва Роман Бойко взявся за "зачистку" інформації про хабар у $500 000 від підсанкційного олігарха-втікача Ігоря Наумця
Правоохоронці затримали киянина, який вербував українок для сексуальної експлуатації за кордоном

Коментарі:

comments powered by Disqus