Пошук по сайту:

Любов, рак та фейкова реанімація: У Києві жінка ошукала військового на 710 тисяч гривень

Любов, рак та фейкова реанімація: У Києві жінка ошукала військового на 710 тисяч гривень
Любов, рак та фейкова реанімація: У Києві жінка ошукала військового на 710 тисяч гривень

За процесуального керівництва Дарницької окружної прокуратури міста Києва 41-річній жительці столиці повідомили про підозру у шахрайстві у великих розмірах із використанням електронно-обчислювальної техніки.

Слідство встановило, що жінка створила у фейсбуці фейкову сторінку з фотографіями молодої дівчини. Влітку 2024 року вона познайомилася через соцмережу з 31-річним військовим із Житомирщини.

Під час листування з’ясувалося, що вони нібито родом із сусідніх сіл та мають спільних знайомих. Згодом листування перейшло у телефонне спілкування та розмови про кохання.

Жінка демонструвала турботу про військового та постійно розповідала про проблеми зі здоров’ям. Спочатку вона говорила про COVID-19, а потім — про останні стадії раку та можливу смерть. Також підозрювана тиснула на жалість і писала, що залишилася самотньою та нікому не потрібна.

Чоловік вірив у ці історії та щоразу надсилав гроші для "коханої". Зрештою жінка повідомила, що поїхала лікуватися до Німеччини, та обіцяла приїхати на зустріч.

Читайте по темі: Суд у США визнав підозрюваного у вбивстві українки Ірини Заруцької недієздатним до процесу

Водночас у друзях військового у соцмережах з’явилися нібито "медсестри-доглядальниці" та "сестра" жінки. Вони також просили гроші на лікування та підтримували спілкування з чоловіком, поки підозрювана була "у реанімації" або "на операції".

За чотири місяці листування військовий передав псевдохворій понад 710 тисяч гривень.

Зупинили перекази рідні чоловіка, які засумнівалися у правдивості історії. Сам військовий почав помічати суперечності у розповідях.

Пізніше у соцмережах він знайшов справжній профіль дівчини, чиї фотографії шахрайка використовувала як свої.

За даними слідства, отримані гроші вона витратила на повсякденне життя та відпустки. Під час обшуку у неї вилучили 140 тисяч гривень.

Жінці повідомили про підозру за ч. 4 ст. 190 КК України. Санкція статті передбачає від 3 до 8 років позбавлення волі.

Досудове розслідування проводять слідчі Дарницького управління поліції Києва за оперативного супроводу Кіберполіції.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою, доки її вину не доведуть у законному порядку та не підтвердять обвинувальним вироком суду.

Читайте по темі:

В Україні затримали двох іноземців, який розшукував Інтерпол за тяжкі злочини
У Києві затримали наркоторговця, який розсилав психотропи поштою по всій Україні
На Львівщині чоловік підпалив господарську споруду родички та загинув
У Москві вибухнуло авто на парковці, — росЗМІ
Погрожував депортацією кримським татарам: власнику мережі закладів «Татарка» загрожує кримінальна відповідальність
У Святошинському районі Києва поліція розслідує загибель собаки, яку викинули з вікна шостого поверху
Фіктивні озеленювачі, бронювання від мобілізації та мільйонні підряди: як працювали схеми в одеському «Міськзелентресті»
«Мир» за рахунок України: міністр оборони Болгарії Стоянов оголосив про припинення постачання зброї Україні
Путін доручив російським регіонам шукати шляхи закриття дефіциту бюджетів: готуються зміни у податковій сфері
На Закарпатті підприємець розпродував гуманітарні автівки для ЗСУ

Коментарі:

comments powered by Disqus