Пошук по сайту:

Замовив убивство конкурента: У Хмельницькому затримали забудовника

Замовив убивство конкурента: У Хмельницькому затримали забудовника
Замовив убивство конкурента: У Хмельницькому затримали забудовника

Вбивства не сталося.Поліції вдалося встановити замовника, майбутню жертву, а також з’ясувати мотиви злочину.

У Хмельницькому забудовник замовив убивство конкурента, щоб усунути його з ринку. Поліцейські затримали організатора злочину. Про це в п’ятницю, 21 червня, повідомила пресслужба Національної поліції України.

"Оперативники отримали інформацію, що невідома особа шукає у кримінальних колах виконавця для скоєння тяжкого злочину. Завдяки проведеним оперативним заходам вдалося встановити замовника, майбутню жертву, а також з’ясувати мотиви злочину", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що замовник - голова одного з житлово-будівельних кооперативів (ЖБК), який перебуває у статусі підсудного у справі про привласнення коштів інвесторів під час будівництва житлового кварталу в одному з обласних центрів України.

"Потерпілий - його конкурент на ринку забудовників та генпідрядник на окремих об’єктах незавершеного будівництва, якими раніше займалась компанія замовника злочину. На цьому ґрунті між забудовниками виник конфлікт", - пояснюють у поліції.

Читайте по темі: У Франції затримали екстреміста, що готував атаки під час Олімпіади

Для запобігання вбивству поліцейські провели спецоперацію: інсценували вбивство чоловіка і надіслали замовнику фото для "підтвердження", а фігурант перерахував виконавцю частину обумовлених коштів.

Замовника затримали і повідомили йому про підозру в умисному вбивстві, вчиненому на замовлення. Вирішується питання про взяття затриманого під варту.

 rridqqieqiqerhab

Коментарі:

comments powered by Disqus