Пошук по сайту:

На Тернопільщині судитимуть 4 організаторів, які на ухилянтах заробили понад 6 млн грн

На Тернопільщині судитимуть 4 організаторів, які на ухилянтах заробили понад 6 млн грн
На Тернопільщині судитимуть 4 організаторів, які на ухилянтах заробили понад 6 млн грн

На Тернопільщині судитимуть чотирьох організаторів, які на ухилянтах заробили понад 6 млн грн. Киянин викупив фірму з перевезення і через систему «Шлях» переправляв військовозобов’язаних чоловіків. Бізнесмени незаконно переправили за кордон 20 жителів різних областей України.

Правоохоронці встановили, що організували незаконний бізнес двоє киян. До своєї діяльності вони залучили мешканців Тернопільської та Львівської областей. Вони допомагали чоловікам призовного віку виїжджати за кордон, вносячи їх дані в систему «Шлях», як водіїв міжнародних маршрутів. Вартувала така послуга 8 тис. доларів. Загалом послугами організаторів скористалися близько 20 чоловіків призовного віку.

«Організатором злочинної схеми виявився 48-річний мешканець Києва. Він викупив підприємство з ліцензією на здійснення міжнародних перевезень пасажирів з електронним ключем доступу до особистого кабінету автоматизованої системи. Також придбав два автомобілі та знайшов трьох спільників», – повідомили в поліції Тернопільщини у вівторок, 25 червня.

Ще один киянин, львів’янин та тернополянин підшуковували клієнтів, оформляли їх на своє підприємство водіями з правом виїзду за межі країни та готували для цього необхідний пакет документів. Аби його та помічників не піймали на протизаконних маніпуляціях, організатор кожних два тижні перереєстровував транспортні засоби та змінював номерні знаки. Загалом за час своєї роботи спільники переправили за кордон 20 ухилянтів, а заробили на них більше ніж 6 млн грн.

Протиправну схему працівники департаменту стратегічних розслідувань викрили восени 2023 року, а днями слідчі поліції Тернопільщини скерували обвинувальний акт до суду проти чотирьох зловмисників.

Читайте по темі: Серед 25 затриманих мер: В Італії пройшла спецоперація проти мафії

Організатору та учасникам злочинної групи інкримінують дві статті Кримінального кодексу України, а саме ч. 2 та 3 ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) та ч. 5 ст. 361 (Несанкціоноване втручання в роботу інформаційних систем, вчинені під час дії воєнного стану). За скоєне обвинуваченим може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 15 років.

Читайте по темі:

Колишнього політв’язня затримали в РФ за тату про «русскій воєнний корабль»
Правоохоронці викрили схему фіктивного працевлаштуванні з подальшим бронюванням від мобілізації
На Тернопільщині затримали ОЗГ, учасники якої утримували в неволі 35 людей
Стали відомі подробиці справи call-центру, організованого довіреною особою кримінального авторитета "Хмєло"
Контрабандист намагався провести через кордон двох ухилянтів і 20 тисяч пачок цигарок
Правоохоронці викрили наркоторговців, які постачали "товар" під виглядом косметики
У Вінниці судитимуть кіберзлочинця за викрадення даних з банківських карток іноземців
В Одесі неповнолітня дівчина випадково застрелила військового
Крадіжка на 100 000 гривень: У Запоріжжі поліція затримала підозрюваного
Харківського кримінального авторитета "Гончарика" засудили до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна

Коментарі:

comments powered by Disqus