Пошук по сайту:

На Київщині автомобіль збив підлітків на самокаті

На Київщині автомобіль збив підлітків на самокаті
На Київщині автомобіль збив підлітків на самокаті

В Нових Петрівцях під Києвом автомобіль збив підлітків на самокаті, повідомляють місцеві пабліки.

За попередніми даними, вони вижили.

Читайте по темі: Кількість постраждалих від удару БпЛА по Харкову зросла до трьох осіб, — ОВА

Читайте по темі:

Суд у США визнав підозрюваного у вбивстві українки Ірини Заруцької недієздатним до процесу
В Україні затримали двох іноземців, який розшукував Інтерпол за тяжкі злочини
У Києві затримали наркоторговця, який розсилав психотропи поштою по всій Україні
На Львівщині чоловік підпалив господарську споруду родички та загинув
У Москві вибухнуло авто на парковці, — росЗМІ
У Херсоні на російській міні підірвався 67-річний комунальник: чоловік втратив стопу
Погрожував депортацією кримським татарам: власнику мережі закладів «Татарка» загрожує кримінальна відповідальність
У Святошинському районі Києва поліція розслідує загибель собаки, яку викинули з вікна шостого поверху
Фіктивні озеленювачі, бронювання від мобілізації та мільйонні підряди: як працювали схеми в одеському «Міськзелентресті»
«Мир» за рахунок України: міністр оборони Болгарії Стоянов оголосив про припинення постачання зброї Україні

Коментарі:

comments powered by Disqus